4 класс Хлопці на заняттях гуртка з технічної творчості до вистави виготовили різні моделі. З них

38 моделей були літаками Моделей автомобілів зробили на 27 менше, ніж літаків, що виявилося на 36 менше,ніж моделей кораблів. Скільки всьго моделей було презентовано на виставці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Маргарита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всього моделей х

літаки 38 моделей

автомобілі  38-27=11 моделей

кораблів 11+36= 47 моделей

х=38+11+47

х=96 моделей

Всього було презентовано 96 моделей