Олег має 24 моделі 9 моделей літаків 10 моделей автомобілів та 5 моделей кораблів побудуйте кругову

діаграму що відповідає цим даним

Ответы на вопрос

Отвечает Петрів Соломія.

Ответ:

24=360°

360°:24=15°

9*15=135°

10*15=150°

5*15=75°