Пж даю 20балов срочно!Задача розвязується за допомогою рівняння/Два аввтобуси одночасно і назустріч

один одномувиїкали з двокміст,відстань між якими 25км.Швидкістьпершого автобуса на 5км/годшвидкості другого.знайти швидкістьавтобусів,якщо вони зустрілися через 2 год

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Женя.

Ответ:

3.75км/ч

8.75км/ч

Пошаговое объяснение:

(х+х+5)*2=25

2х+5=25:2

2х+5=12.2

2х=12.5-5

2х=7.5

х=7.5:2

х=3.75км/час - скорость одного автобуса

3.75+5=8.75км/час - скорость второго автобуса