До магазину завезли 20 ц картопляник, помидоры и Огирко. Килькисть помидорин становить 70%

килькости картопляник и140%килькости огиркив. Скилькы центнеров помидорин и скилькы центнеров огиркив завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дима.

Ответ:

кількість огірків: 4\frac{6}{11} ц

Кількість помідорів: 6\frac{4}{11} ц

Пошаговое объяснение:

Позначимо за х кількість помидорин.

Тоді

кількість картоплі: x:70*100=\frac{10}{7} x,

кількість огірків: x:140*100=\frac{5}{7} x.

Разом всіх  овочів буде:

x+\frac{10}{7} x+\frac{5}{7} x=20\\\frac{22}{7} x=20\\x=\frac{140}{22}\\x=\frac{70}{11}

Тоді кількість огірків \frac{5}{7} x=\frac{5*70}{7*11} =\frac{50}{11} =4\frac{6}{11} ц

Кількість помідорів: \frac{70}{11}=6\frac{4}{11} ц