Велосипедист подолав відстань між двома селищами за 1 год а пішохід за 3 год. Знайдіть швидкість

кожного з них якщо швидкість пішохода на 8 км/год менша від швидкості велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість велосипедиста була х км/год, тоді пішохода - (х-8)

2х=6*(х-8)

2х-6х=-48

-4х=-48

х=48:4

х=12(км/год)-швидкість велоспедиста

12-8=4(км/год)-швидкість пішохода