За один день магазин продав 68%всіеї тканини ,за другий день на 4,68 м менше .Скільки продали за

два дні , за перший день ?

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Роман.

І день - 68%

ІІ день - (100% - 68%)=32%

Нехай, за другий день продали Х м тканини, тоді за перший (Х+4,68) м тканини.

Складаємо пропорцію:

68% - Х+4,68

32% - Х

32(Х+4,68)=68Х

32Х + 149,76=68Х

32Х-68Х=-149,76

-36Х=-149,76

Х=4,16

Отже за перший день продали 8,84 м тканини, за другий день 4,16 м тканини.