Терміново У магазині за три дні продали 420 м тканини. За перший день було продано 4/21 yсiєї

тканини, за другий- 30 % усiєї тканини, за третій продали решту тканини. Скільки метрів тканини продали за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Валера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

420*4/21=80 м за перший день

420*30%:100%= 126 м за другий день

420-80-126=214 м за третій день