Поможіть! Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два велосипндисти рухаючись із

швидкостями 14.5 км/год, 16.5 км/год. Через 0.7 год відстань 96.2 км.Знайдіть відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Леина Аполлинария.

Знайдемо скільки за 0.7 год проїхав кожен велисопедист.

S1 = 14.5 * 0.7 = 10.15 (км)

S2 = 16.5 * 0.7 = 11.55 (км)

Знаючи відстань між ними, а також відстань яку вони обидва проїхали, можемо знайти всю відстань між містами

S = 10.15 + 11.55 + 96.2 = 117.9 (км)