Знайти площу рівностороннього трикутника якщо його сторона дорівнює 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ракитянская Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площа = 0,5 * підставу * висота

підставу = 12

висота = 6 коренів з 3 (по теоремі Піфагора)

 площа = 0,5 * 12 * 6 коренів з 3 = 36 коренів з 3

або так

S = 1/2 * 12 * H

 За т. Піфагора знаходимо Н = корінь з 108 = 6 коренів з 3 (Н ^ 2 + 6 ^ 2 = 12 ^ 2)

 Тоді S = 1/2 * 12 * (6 коренів з 3) = 36 коренів з 3