Перша машина привезла на будівництво 3/5 т фарби а друга 17/25 т. Якак машина привезла фарби більше

і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.

Зведемо дільник в 3/5 до 25 щоб можна було порівняти з другим. (3/5 * 5/5 = 15/25). Отже, друга привезла фарби більше. На скільки? 17/25 - 15/25 = 2/25