Всього росте 160 квіток.Троянди становлять - 40% , гладіолуси - 35% , а жоржини - решту. Скільки

становлять жоржини?

Ответы на вопрос

Отвечает Свешникова Елизавета.

Ответ:

40.

Пошаговое объяснение:

1)40+35 = 75% - троянди+гладiолуси

2)100-75 = 25% - жоржини

3)160*\frac{25}{100} =\frac{4000}{100} =40 (жоржин)