Обчислити (3а - 2b) (5a +4b), якщо |а|=2, |b|=3 і кут між векторами а і b рівний п/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Орчинский Влад.

Ответ:

-6

Пошаговое объяснение:

(a,b) = |a|*|b|*cosα = 2 * 3 * 0,5 = 3

15a² + 12(a,b) - 10(a,b) - 8b² = 15|a|² + 2(a,b) - 8|b|² = 60 + 6 - 72 = -6