Коли автомобиль проіхав 0,2 ,а потім ще 0,15 всьогог шляху ,то виявилось ,що він проїхав на 18 км

менше від половини шляху ,що він мав проїхати .Який шлях треба було проїхати автомобілю ?

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,5х - (0,2х+0,15х) = 18

0,5х - 0,35х = 18 

0,15х = 18

х = 18:0,15

х = 120 (км)- весь шлях.

Перевіряємо:

120/2 = 60 (км)- половина.

0,2*120+0,15*120 = 24+18 = 42 (км)- проїхав.

60-42 = 18

Відповідь: 120 км мав проїхати автомобіль.

Отвечает Толстенкова Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,5х - (0,2х+0,15х) = 18

0,5х - 0,35х = 18 

0,15х = 18

х = 18:0,15

х = 120 (км)- весь шлях.

Перевіряємо:

120/2 = 60 (км)- половина.

0,2*120+0,15*120 = 24+18 = 42 (км)- проїхав.

60-42 = 18

Відповідь: 120 км мав проїхати автомобіль.