Дано три вершини прямокутника А (0; 0), В (2; 0), D (0; 3). Побудуйте прямокутник ABCD. Знайдіть

координату точки C. Обчисліть площу і периметр прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Анастасия.

Точка С(2; 3).

AB = DC = 2; AD = BC=3.

S= 2 • 3 = 6 (кв. од.);

Р= 2 • (2 + 3) = 10 (од.).

Отвечает Беркинбаев Диас.

Пошаговое объяснение:

Точка С(2; 3).

AB = DC = 2; AD = BC=3.

S= 2 • 3 = 6 (кв. од.);  

Р= 2 • (2 + 3) = 10 (од.).