Дано три вершини прямокутника A(-4; -8), B(-4; 3), C(3; 3). Побудуйте прямокутник ABCD. Знайдіть

координату точки D. Обчисліть площу і периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Анастасия.

Ответ:

D(3;-8), P= (11+7)*2=36, S = 11*7= 77

Пошаговое объяснение: