5x-36=96 Помогите решить


Ответы на вопрос

Отвечает Кирюхин Паша.

Ответ:

5x - 36 = 96

5x = 96 + 36

5x = 132

x =  \frac{132}{5}

Все готово Удачі там тобі надіюся що воно тобі допоможе то постав як найкращу відповідь Будь-ласка)))))))

Отвечает Жиганшин Дима.

Ответ: x=26,4.

Решение:

5x-36=96\\5x=96+36\\5x=132\\x=132:5\\x=26,4.