4. Дані точки А(2;2) і В(8;6) Який варіант розв'язання можна використати для знаходження

координат точки С-середини відрізка АВ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Артур.

Нахождение координат середины отрезка АВ точки С:

хс=(ха+хв)/2; ус=(уа+ув)/2

хс=(2+8)/2=5; ус=(2+6)/2=4

Ответ: точка С(5; 4)  -  середина отрезка.