Батько мати син повернулися з риболовлі Вони виявили що половину свього улову спіймав тато а матуся

зловила у 2 рази менше риби ніж син. Скільки рибин зловив син якшо тато з матусею зловили 24 риби

Ответы на вопрос

Отвечает Саско Святослав.

Ответ:

12 рыб

Пошаговое объяснение:

х/2+у/2=24

х/2+у/2+у=х

х+у=48

х+у+2у=2х

х=3у

3у+у=4у=48

у=12 рыб