Вiтя зловив 5 окунiв, а тато - у 4 рази бiльше. Дiдусь зловив у 2 рази менше окунiв, нiж тато.

Скiльки окунiв зловили Вiтя, його тато I дiдусь разом? Дякую.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Валерия.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

тато у 4 рази більше, тому 4*5=20

дідусь у 2 рази меньше ніж тато, тому 20:2=10

Вітя і дідусь зловили разом 10+5=15

Отвечает Пинчук Никита.

Ответ:

1)5*4=20(o) татусь

2)20:2=10(о)дідусь

3)20+10=30(о) разом

В:30окунів разом.

Пошаговое объяснение: