Першого дня велосипедист їхав 5годин зі швидкістю18км/год, а другого дня він проїхав ту саму

швидкість за 6 годин.Знайдіть швидкість велосипедиста другого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Сальников Илья.

Выражение: 18 · 5 : 6 = 15.

1) 18 · 5 = 90 (км) - проехал велосипедист за 5 часов;

2) 90 : 6 = 15 (км/ч) - с такой скоростью он возвращался назад.

Вiдповiдь: 15 км/год.