довжина прямокутної ділянки землі в 4 рази більша за ширину. Якщо довжину цієї ділянки збільшити на

2м, а ширину зменшити на 5 м, то її площа зменшиться на 190 м. Які розміри ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

Відповідь:

305/8-x=26/3

-x=26/3-305/8

-x=-707/24

x=707/24 или 29 целых 11/24