Пожалуйста помогите решить.Батько з сином зібрали 30 білих грибів. Скільки грибів зібрав син,якщо

батько зібрав у 2 рази більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Мистратова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всего-30грибов

Сын-?грибов,х

Батько-?гр.,в 2р>,чем сын

Х+2х=30

3х=30

Х=30÷3

Х=10грибов-собрал сын

10×2=20грибов -собрал отец

Ответ:сын собрал 10 грибов