Розв’яжіть будь ласка задачу. З Вінниці одночасно у протилежних напрямках виїхали велосипедист та

мотоцикліс. Швидкість велосипедиста 18 кілометрів за годину, а швидкість мотоцикліста 64 кілометри за годину. Яка відстань буде між ними через 4 години?Дам 15 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:328

Пошаговое объяснение:1)18*4=72;

2)64*4=256;3)72+256=328