50. 1) Орамжапырақтың жерге себілген 120 тұқымының 90-ы өнді. Орамжапырақ тұқымының өнімділігі

неше процент?2) Қызанақтың жерге себілген 150 тұқымының 120-сы өнді. Қызанақтұқымының өнімділігі неше процент?56.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Аксая.

Ответ:

1) 120-100%

90-х

х=(100×90)÷120=75%

ж:75%

2) 150-100%

120-х

х=(120×100)÷150=80%