Допоможіть 4. В одному пакеті 3 кг апельсинів, що на 1 кг більше, ніж у другому, і на 2у

третьому. Скільки кілограмів апельсинів у трьох пакетах ?20​

Ответы на вопрос

Отвечает Сурмач Мария.

Ответ:6

Пошаговое объяснение:

3-1=2(а) - у другому пакеті

3-2=1(а) - у третьому пакеті

3+2+1=6(а)