1. За три дні було скошено траву на лузі площею 35 га. За перший і другий день було скошено траву з

площі, що становить 22 га, а за другий і третій день — 25 га. Скільки гектарів лугу скошували кожного дня? 2. Як зміниця різниця двох чисел, якщо зменшуване збільшити на 341, а від'ємник — на 243?

Ответы на вопрос

Отвечает Жидкова Лера.

№ 1.

1-й + 2-й - 22 га

2-й + 3-й - 25 га

Всего - 35 га

1) 35 - 22 = 13 (га) - скошено за третий день;

2) 25 - 13 = 12 (га) - скошено за второй день;

3) 22 - 12 = 10 (га) - скошено за первый день.

Ответ: 10 га, 12 га и 13 га.

№ 2.

a - b = c - разность двух чисел

(a + 341) - (b + 243) = a + 341 - b - 243 = (a - b) + (341 - 243) = a - b + 98

Ответ: увеличится на 98.