Площина паралельна стороні АС трикутника АВС перетинає сторони АВ і ВС у точках E i F відповідно,

АС=15см, АЕ=9см, ЕF=10cм, знайти довжину ВЕ, відношення CF:FB

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.

Ответ:

трикутники MBK i ABC подібні

складемо пропорцію

(AM+MB)/MB=AC/MK

(3+2)/2=AC/4

AC=10cм

Пошаговое объяснение: