Як змінити добуток,якщо один з його множників зменшити втричі ,а другий збільшити у 6 разів?


Ответы на вопрос

Отвечает Шишлова Олеся.

a · b - произведение

а : 3 = (1/3)а - уменьшили в 3 раза

b · 6 = 6b - увеличили в 6 раз

(1/3)а · 6b = (6/3) · аb = 2 · ab

Вiдповiдь: збiльшиться в 2 рази.