У спортивному залі лежить 6 сіток з великими мячами, по 4 мячів в кожній сітці а маленьких мячів у

спортзалі у 3 раза менше, ніж великих. Скільки всього м'ячів у сортзалі

Ответы на вопрос

Отвечает Грибулёв Александр.

1) 6 · 4 = 24 (шт.) - большие мячи;

2) 24 : 3 = 8 (шт.) - маленькие мячи;

3) 24 + 8 = 32 (шт.) - всего мячей.

Выражение: 6 · 4 + 6 · 4 : 3 = 32.

Вiдповiдь: 32 м'ячiв у спорзалi.