Как записать условие задачи ? Для виготовлення 7 кг цукру використали 42 кг цукрових

буряків.скільки потрібно буряків для виготовлення 9 кг цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Евстропова Карина.

Ответ:

7кг ц. - 42кг цукр. бур.

9 кг ц. - ? цукр. бур

Пошаговое объяснение:

(9•42)/7= 54 кг цукр. бур

или

1)42/7= 6( 1 кг цб )

2)9*6 = 54