СРОЧНО!!!!!один з кутів ромба 60° довжина його діагоналі 10 см знайдіть периметр ромба​


Ответы на вопрос

Отвечает Ғалымжанова Асем.

Ответ:

40см

Пошаговое объяснение:

1)Діагоналі ромба перпендикулярні і точкою перетину діляться навпіл,є бісектрисами його кутів тоді кутАВО=кутАВС:2=30°

2)Діагональ АС ділиться на 2 рівних відрізки АО=ОС=5см

3)За катетом, що лежить проти кута 30° :

АВ=5×2=10

4)Периметп ромба дор= АВ×4=10×4=40(см)


1 0