Решите задачу пж 3 бали Скільки градусів складають 7/20 розгорнутого кута? В поле «Відповідь»

необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазов Коля.

Ответ: весь круг составит 180 градусов, а 7/20 составит7*180/20=9*7=63градуса.

Ответ 63 градусов.

Пошаговое объяснение: