7кг. яблук коштують стільки, скільки 4кг. груш. Скільки кг. груш можна купити замість 35 кг . яблук?


Ответы на вопрос

Отвечает Толеуова Камилла.

7 кг яблок - 4 кг груш

35 кг яблок - ? кг груш

-----------------------------------

1) 35 : 7 = 5 (раз) - во столько раз больше яблок;

2) 4 · 5 = 20 (кг) - во столько раз больше груш можно купить.

Вiдповiдь: 20 кг груш можна купити замiсть 35 кг яблук.