6 кг ячміння запоживністю заміняють 8 кг вівса.Скільки вівса замінять 72 кг ячміння. математика 4

клас

Ответы на вопрос

Отвечает Маратовна Улжан.

1)6+8=14(кг)-всего

2)72-14=58(кг)