На плані ділянка має такі розміри: довжина 6см, ширина - 4см.Масштаб плану: 1 см- 15м.Обчисліть

справжні розміри цієї ділянки. Довжина: Ширина:

Ответы на вопрос

Отвечает Aripkhanova Nasiba.

15*6 = 90 м длина.

15*4 = 60 м длина.

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

6×15м=90м

4×15м=60м

90м×60м=5400м(квадратних)

Пошаговое объяснение: