периметр рівнобедреного трикутника в 3 рази більша від бічної сторони. знайдіть основу тиркутника

якщо бічна сторона дорівнює 8см

Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Дарья.

1) 3×8=24см - периметр

2) 8×2=16см -сума сторін

3) 24-16=8см - основа