Для енергозбереження приватного будинку використовується 250 квт на 1 місяць. Собівартість одного

квт 1 грн 68 коп. Після встановлення сонячних батарей використання електроенергії зменшилось на 45%. На скільки зменшилися витрати на електроенергії і кількість після встановлення сонячних батарей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лялин Илюшка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

250 квт - 100%

? - 55 %

250*55%/100% = 137,5 квм - стільки вик. енергії після встановлення сонячних батарей

137,5 квт * 168 коп = 231 грн

250 квт*168 коп = 420 грн

420 - 231 = 189 грн економії

250 - 137,5 = 112,5 - на стільки зменшилися кількість квт