Перший доданок збільшили на 8, а другий — зменшили на 15. Як змінилася сума? Перевірте свій

висновок на прикладі суми 32 + 25.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Рома.

a + b = c

c = a + 8 + b - 15 = (a + b) + (8 - 15) = (a + b) - 7

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

32 + 25 = 57

(32 + 8) + (25 - 15) = 40 + 10 = 50

57 - 50 = 7

Вiдповiдь: зменшилися на 7.