Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів, всього на суму 306 грн. Скільки коштує 1 кг

апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 12 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Беленцов Сергей.

Ответ:

9 гривен.

Пошаговое объяснение:

1. 12•12 = 144 (грн.) - стоят все лимоны.

2. 306 - 144 = 162 (грн.) - стоят все апельсины.

3. 162 : 18 = 9 (грн.) Стоит 1 кг апельсинов.

Отвечает Кутлина Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(306-12*12)/18=9