Під час змагань велосипедист проїхав 3 кола радіуса 20м.Яку відстань проїхав велосипедист

?відповідь округли до одиниць метра

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Лёша.

Ответ:377м

Пошаговое объяснение:

Длина окружности= 2 пи r =2*3.14*20=125.6(м)-один круг;

125.6*3=376.8(м)округленно=377м