Знайти периметр трикутника,якщо 1 сторона дорівнює 21 см,а довжина середньої лінії 10см і 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

допустим треугольник АBC

AB=21

BC=10×2=20

AC=8×2=16

P=21+16+20=57