допоможуть будьласка розв'язати задачу. На 1 складі було ? т. крупи. на 2 складі на 150 т. менше

ніж на 1.а на 3 складі в 2 рази більше ніж на другому складі.відомо що на трьох складах було всього 650т крупи​

Ответы на вопрос

Отвечает Дурасова Полина.

Ответ:

275т

Пошаговое объяснение:

1 склад   х т

2 склад на 150т менше ніж в 1-му        х-150

3 склад    в 2 рази більше ніж в 2-му   2*(х-150)

так як разом 650 тон складаємо рівняння:

х+ (х-150)+2*(х-150)=650

х+х-150+2х-300=650

4х-450=650

4х=650+450

4х=1100

х=1100/4

х=275

отже на 1-му складі 275 т крупи, на 2-му 275=150=125т, а на 3-му 2*125=250т

Перевірка 275+125+250=650т

Відповідь на 1-му складі 275т крупи