Після зниження цін 1кг товару став дешевше на 54коп. За 15кг товару за новою ціною тепер потрібно

заплатити на 90коп. меньше ніж за 13кг товару за попередньою ціною. Визначити нову ціну 1кг товару.

Ответы на вопрос

Отвечает Прузан Алексей.

Ответ:

3.06

Пошаговое объяснение:

13x-15*(x-0.54)=0.90

13x-15x+8.1=0.9

-2x=0.9-8.1

-2x=-7.2

x=-7.2/(-2)

x=3.6

3.6-0.54=3.06

проверка

13*3,6-15*3,06=0,9