відстань 3 км на місцевості зображено на карті відрізком завдовжки 6 см знайдіть довжину відрізка

на карті, що забражує відстань 10 км на місцевості​

Ответы на вопрос

Отвечает Усенгалиева Дина.

Ответ:

20 см

Пошаговое объяснение:

1 см=1·10⁵см

Составляем пропорцию:

x/(10·10⁵)=6/(3·10⁵)

x/10=2

x=2·10=20 см