Допоможіть розв'язати рівняння х³+4х²+3х+12=0


Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Станислав.

Ответ:

{-4}.

Пошаговое объяснение:

x^3+4x^2+3x+12=x^2(x+4)+3(x+4)=(x^2+3)(x+4).

(x^2+3)(x+4)=0.

Рівняння x^2+3=0 дійсних коренів не має, оскільки x^2\geq 0 при будь-яких значеннях x.

Рівняння x+4=0 має корінь x=-4, який і запишемо у відповідь.