На 5 однакових жiночих костюмiв витратили 20м тканини. На спiдницю витрачають тканини у двiчi

меньше, нiж на костюми . Скiльки метрiв тканини витратять на 7 таких спiдниць?

Ответы на вопрос

Отвечает Фирсанова Лиза.

Пошаговое объяснение:

20:5=4 ( на один костюм)

4:2=2 (на одну спідницю)

2×7=14