З ділянки зібрали 624кг зерна. Жита-240кг, 1/3 всього зерна становила пшениця, решту - кукурудза.

Скільки кілограмів кукурудзи зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадиленко Богдан.

1)624*1/3=208(кг)- пшениця

2)624-208-240=176(кг)-кукурудза

Ответ: 176 кг стільки кукурудзи зібрали.