17. У будівлі школи 210 вікон, а дверей — на b менше. Запиши виразом, скільки дверей у будівлі.

Обчислизначення виразу, якщо b = 150.Скільки вікон і дверей у будівлі школи? Спробуй від-повісти на запитання виразом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Кирилл.

Ответ:

Дверей у будівлі: 210-150=60

Вікон 210, дверей 60

Пошаговое объяснение:

Якщо b=150, то

210-b=210-150=60

Вікон і дверей разом 210+60=270

Така відповідь згодиться?

Отвечает Давыдова Кристина.

Ответ:

270 окон и дверей в школе

Пошаговое объяснение:

В здании 210 окон, дверей - (210 - b), всего окон и дверей в школе

210 + (210 - b) при  b = 150.

Составим выражение:

210 + (210 - b) = 210 + (210 - 150) = 210 окон + 60 дверей = 270 (окон и дверей) в школе