Марті 7 років. Її брат старший за неї на 6 років, але молодший від старшої сестри Олі на 3 роки.

Скільки років Олі?

Ответы на вопрос

Отвечает Шикалова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7 + 6 = 13 років братові

13 + 3 = 16 років Олі

Отвечает Горобец Полина.

Ответ:

16 років

Пошаговое объяснение:

7+6=13 років братові

13+3=16 років Олі