Викорастити най лехший спосіб рішення виразу 1/1×2+1/2×3+1/3×4+***+1/49×50​


Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Кристина.

Ответ:

49/50

Пошаговое объяснение:

\frac{1}{1*2} +\frac{1}{2*3} +\frac{1}{3*4} +...+\frac{1}{48*49} +\frac{1}{49*50}=\\=(\frac{1}{1}-\frac{1}{2}) +(\frac{1}{2}-\frac{1}{3}) +(\frac{1}{3}-\frac{1}{4}) +...+(\frac{1}{48}-\frac{1}{49}) +(\frac{1}{49}-\frac{1}{50})=\\= 1 - \frac{1}{50} = \frac{50-1}{50}=\frac{49}{50}